Ochtendprogramma

Het ochtendprogramma, voor de meisjespupillen MO9, MO11 en MO13, begint om 9.00 uur. De tijd per wedstrijd is 18 minuten, inclusief opstellen.
De eerste wedstrijd wordt centraal gestart om 9.00 uur. Daarna geven wij een centraal signaal als de wedstrijdtijd voorbij is. Maar let op: De wedstrijd is pas afgelopen als de scheidsrechter heeft afgefloten. Zie ook het toernooireglement. De MO9-teams spelen volgens de KNVB regels (6 tegen 6) die m.i.v. seizoen 2017-2018 gelden. In de poules van de MO9-teams worden er  geen uitslagen bijgehouden (net als in de KNVB-competitie), maar is er wel voor elk team een beker ter herinnering aan het toernooi. Deze beker wordt tijdens de prijsuitreiking uitgereikt.

De prijsuitreiking is om 12:15 uur.

Poule A (MO13)


Poule Stand

PosTeamGWGLVDPVDPTP
143103010
24211527
34121225
44103253
54022142

Poule Wedstrijden

DatumTijdThuisUitslagUitVeld
2018-06-09 09:00:009 juni 20189:00
Delta Sports JO13-6M
1 - 0
cvv Redichem MO13-1
Veld 1
2018-06-09 09:18:009 juni 20189:18
rkvv Bergeijk MO13-1
1 - 1
vv Marken MO13-1
Veld 1
2018-06-09 09:36:009 juni 20189:36
vv Helios MO13-1
0 - 0
Delta Sports JO13-6M
Veld 1
2018-06-09 09:54:009 juni 20189:54
cvv Redichem MO13-1
0 - 1
rkvv Bergeijk MO13-1
Veld 2
2018-06-09 10:12:009 juni 201810:12
vv Helios MO13-1
0 - 2
vv Marken MO13-1
Veld 1
2018-06-09 10:30:009 juni 201810:30
rkvv Bergeijk MO13-1
0 - 1
Delta Sports JO13-6M
Veld 1
2018-06-09 10:48:009 juni 201810:48
vv Marken MO13-1
2 - 0
cvv Redichem MO13-1
Veld 2
2018-06-09 11:06:009 juni 201811:06
vv Helios MO13-1
0 - 0
rkvv Bergeijk MO13-1
Veld 1
2018-06-09 11:24:009 juni 201811:24
Delta Sports JO13-6M
1 - 0
vv Marken MO13-1
Veld 1
2018-06-09 11:42:009 juni 201811:42
cvv Redichem MO13-1
2 - 1
vv Helios MO13-1
Veld 2

Poule B (MO13)


Poule Stand

PosTeamGWGLVDPVDPTP
1440013312
24211747
34121365
44112144
54004070

Poule Wedstrijden

DatumTijdThuisUitslagUitVeld
2018-06-09 09:00:009 juni 20189:00
DTS Ede MO13-1
1 - 0
Delta Sports MO13-1
Veld 2
2018-06-09 09:18:009 juni 20189:18
Kon. HFC MO13-1
2 - 3
sv Houten MO13-1
Veld 2
2018-06-09 09:36:009 juni 20189:36
DOVO MO13-2
0 - 0
DTS Ede MO13-1
Veld 2
2018-06-09 09:54:009 juni 20189:54
Delta Sports MO13-1
0 - 2
Kon. HFC MO13-1
Veld 1
2018-06-09 10:12:009 juni 201810:12
DOVO MO13-2
0 - 2
sv Houten MO13-1
Veld 2
2018-06-09 10:30:009 juni 201810:30
Kon. HFC MO13-1
1 - 1
DTS Ede MO13-1
Veld 2
2018-06-09 10:48:009 juni 201810:48
sv Houten MO13-1
3 - 0
Delta Sports MO13-1
Veld 1
2018-06-09 11:06:009 juni 201811:06
DOVO MO13-2
0 - 2
Kon. HFC MO13-1
Veld 2
2018-06-09 11:24:009 juni 201811:24
DTS Ede MO13-1
1 - 5
sv Houten MO13-1
Veld 2
2018-06-09 11:42:009 juni 201811:42
Delta Sports MO13-1
0 - 1
DOVO MO13-2
Veld 1

Poule C (MO11)


Poule Stand

PosTeamGWGLVDPVDPTP
1440012012
243011519
34202946
441032123
540040210

Poule Wedstrijden

DatumTijdThuisUitslagUitVeld
2018-06-09 09:00:009 juni 20189:00
Delta Sports JO11-7M
1 - 0
vv de Meern MO11-1
Veld 3B
2018-06-09 09:18:009 juni 20189:18
SDO MO11-1
2 - 0
DSS Haarlem MO11-1
Veld 3B
2018-06-09 09:36:009 juni 20189:36
WSC Waalwijk JO11-3M
1 - 0
Delta Sports JO11-7M
Veld 3B
2018-06-09 09:54:009 juni 20189:54
vv de Meern MO11-1
2 - 0
SDO MO11-1
Veld 3B
2018-06-09 10:12:009 juni 201810:12
WSC Waalwijk JO11-3M
1 - 0
DSS Haarlem MO11-1
Veld 3B
2018-06-09 10:30:009 juni 201810:30
SDO MO11-1
0 - 3
Delta Sports JO11-7M
Veld 3B
2018-06-09 10:48:009 juni 201810:48
DSS Haarlem MO11-1
0 - 7
vv de Meern MO11-1
Veld 3B
2018-06-09 11:06:009 juni 201811:06
WSC Waalwijk JO11-3M
7 - 0
SDO MO11-1
Veld 3B
2018-06-09 11:24:009 juni 201811:24
Delta Sports JO11-7M
11 - 0
DSS Haarlem MO11-1
Veld 3B
2018-06-09 11:42:009 juni 201811:42
vv de Meern MO11-1
0 - 3
WSC Waalwijk JO11-3M
Veld 3B

Poule D (MO11)


Poule Stand

PosTeamGWGLVDPVDPTP
1440019212
243011349
341123124
440223112
540131101

Poule Wedstrijden

DatumTijdThuisUitslagUitVeld
2018-06-09 09:00:009 juni 20189:00
KFC MO11-1
0 - 4
Zwaluwen Utrecht MO11-2
Veld 4A
2018-06-09 09:18:009 juni 20189:18
sv Houten MO11-1
1 - 1
Delta Sports JO11-9M
Veld 4A
2018-06-09 09:36:009 juni 20189:36
Arendonk A’werpen MO11-1
4 - 0
KFC MO11-1
Veld 4A
2018-06-09 09:54:009 juni 20189:54
Zwaluwen Utrecht MO11-2
6 - 1
sv Houten MO11-1
Veld 4A
2018-06-09 10:12:009 juni 201810:12
Arendonk A’werpen MO11-1
3 - 1
Delta Sports JO11-9M
Veld 4A
2018-06-09 10:30:009 juni 201810:30
sv Houten MO11-1
1 - 0
KFC MO11-1
Veld 4A
2018-06-09 10:48:009 juni 201810:48
Delta Sports JO11-9M
0 - 6
Zwaluwen Utrecht MO11-2
Veld 4A
2018-06-09 11:06:009 juni 201811:06
Arendonk A’werpen MO11-1
5 - 0
sv Houten MO11-1
Veld 4A
2018-06-09 11:24:009 juni 201811:24
KFC MO11-1
1 - 1
Delta Sports JO11-9M
Veld 4A
2018-06-09 11:42:009 juni 201811:42
Zwaluwen Utrecht MO11-2
3 - 1
Arendonk A’werpen MO11-1
Veld 4A

Poule E (MO11)


Poule Stand

PosTeamGWGLVDPVDPTP
1440011112
24211347
34112764
44103253
541033103

Poule Wedstrijden

DatumTijdThuisUitslagUitVeld
2018-06-09 09:00:009 juni 20189:00
Vriendenschaar MO11-1
0 - 1
Vriendenschaar MO11-2
Veld 4B
2018-06-09 09:18:009 juni 20189:18
Delta Sports JO10-8M
0 - 0
FC Driebergen MO11-1
Veld 4B
2018-06-09 09:36:009 juni 20189:36
GVVV MO11-1
2 - 0
Vriendenschaar MO11-1
Veld 4B
2018-06-09 09:54:009 juni 20189:54
Vriendenschaar MO11-2
1 - 2
Delta Sports JO10-8M
Veld 4B
2018-06-09 10:12:009 juni 201810:12
GVVV MO11-1
3 - 1
FC Driebergen MO11-1
Veld 4B
2018-06-09 10:30:009 juni 201810:30
Delta Sports JO10-8M
1 - 0
Vriendenschaar MO11-1
Veld 4B
2018-06-09 10:48:009 juni 201810:48
FC Driebergen MO11-1
5 - 1
Vriendenschaar MO11-2
Veld 4B
2018-06-09 11:06:009 juni 201811:06
GVVV MO11-1
3 - 0
Delta Sports JO10-8M
Veld 4B
2018-06-09 11:24:009 juni 201811:24
Vriendenschaar MO11-1
2 - 1
FC Driebergen MO11-1
Veld 4B
2018-06-09 11:42:009 juni 201811:42
Vriendenschaar MO11-2
0 - 3
GVVV MO11-1
Veld 4B

Poule F (MO9)


Poule Wedstrijden

DatumTijdThuisUitVeld
2018-06-09 09:00:009 juni 20189:00
vv de Meern MO9-1

Delta Sports JO8-9M
Veld 3A1
2018-06-09 09:18:009 juni 20189:18
Candia’66 MO9-1

Vriendenschaar JO9-4M
Veld 3A1
2018-06-09 09:36:009 juni 20189:36
s Graveland JO9-4M

vv de Meern MO9-1
Veld 3A1
2018-06-09 09:54:009 juni 20189:54
Delta Sports JO8-9M

Candia’66 MO9-1
Veld 3A1
2018-06-09 10:12:009 juni 201810:12
s Graveland JO9-4M

Vriendenschaar JO9-4M
Veld 3A1
2018-06-09 10:30:009 juni 201810:30
Candia’66 MO9-1

vv de Meern MO9-1
Veld 3A1
2018-06-09 10:48:009 juni 201810:48
Vriendenschaar JO9-4M

Delta Sports JO8-9M
Veld 3A1
2018-06-09 11:06:009 juni 201811:06
s Graveland JO9-4M

Candia’66 MO9-1
Veld 3A1
2018-06-09 11:24:009 juni 201811:24
vv de Meern MO9-1

Vriendenschaar JO9-4M
Veld 3A1
2018-06-09 11:42:009 juni 201811:42
Delta Sports JO8-9M

s Graveland JO9-4M
Veld 3A1

Poule G (MO9)


Poule Wedstrijden

DatumTijdThuisUitVeld
2018-06-09 09:18:009 juni 20189:18
Zwaluwen Utrecht MO9-1

GVVV MO9-1
Veld 3A2
2018-06-09 09:36:009 juni 20189:36
Delta Sports JO8-10M

Delta Sports JO8-11M
Veld 3A2
2018-06-09 09:54:009 juni 20189:54
vv Marken JO9-2M

Zwaluwen Utrecht MO9-1
Veld 3A2
2018-06-09 10:12:009 juni 201810:12
Delta Sports JO8-10M

GVVV MO9-1
Veld 3A2
2018-06-09 10:30:009 juni 201810:30
Zwaluwen Utrecht MO9-1

Delta Sports JO8-11M
Veld 3A2
2018-06-09 10:48:009 juni 201810:48
GVVV MO9-1

vv Marken JO9-2M
Veld 3A2
2018-06-09 11:06:009 juni 201811:06
Delta Sports JO8-10M

Zwaluwen Utrecht MO9-1
Veld 3A2
2018-06-09 11:24:009 juni 201811:24
Delta Sports JO8-11M

GVVV MO9-1
Veld 3A2
2018-06-09 11:42:009 juni 201811:42
vv Marken JO9-2M

Delta Sports JO8-10M
Veld 3A2